SLUŽBY

DODÁVKA BAZÉNU "NA KLÍČ" - ZEMNÍ A STAVEBNÍ PRÁCE
Zajistíme Vám kompletní dodávku bazénu od vykopání po usazení bazénu a úpravu okolí. Vyberte si pouze druh a barvu dlažby, zbytek nechte na nás a za měsíc se můžete koupat.

DODÁVKA A MONTÁŽ TECHNOLOGIE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
Máte starší bazén a chcete ho dovybavit další technologií? Koupili jste si nový bazén bez vybavení? Dodáme a odborně namontujeme veškeré bazénové příslušenství nejen na námi dodávané bazény, ale i do betonových nebo fóliových bazénů.

ZAZIMOVÁNÍ A ZPROVOZNĚNÍ BAZÉNŮ
Váš bazén zazimujeme a připravíme tak, aby bez problému přečkal zimní období. Jakmile Vás na jaře zlákají první paprsky slunce ke koupání, přijedeme a bazén připravíme na sezónu. Podle potřeby vyměníme zanesený písek ve filtraci a zkontrolujeme stav technologického vybavení. Samozřejmostí je dodávka veškerých potřebných přípravků pro úpravu bazénové vody (zazimovací roztok, chlórové tablety, chlór granulát, BST - bazénové super tablety, chlórový roztok, PH+, PH-, testery)

TECHNICKÉ KONZULTACE
Nevíte si rady při realizaci zahradního nebo interiérového bazénu? Rádi se s Vámi podělíme o naše bohaté zkušenosti. Přijedeme za Vámi, poradíme Vám přímo na místě a navhrneme nejvýhodnější řešení. Váháte nad koupí zastřešení a nevíte jak Vám jeho kontrukce ovlivní zahradní architekturu? Nabízíme jednoduché řešení - počítačovou vizualizaci. Odborní pracovníci Vám pomocí této metody pomohou získat dojem o výsledném vzhledu. Stačí dodat fotografii Vaší zahrady.

DOPRAVA BAZÉNU
Objednaný bazén Vám přivezeme (pro bazény širší než 3 m zařídíme povolení pro přepravu nadrozměrného nákladu a doprovod) a složíme do výkopu na připravenou betonovou desku. V průběhu dopravy samozřejmě neseme veškerá rizika možného poškození bazénu.

STAVEBNÍ DOZOR
Podmínkou pro získání desetileté záruky na bazén Borneo, Tropic a Nautilus je autorizovaný stavební dozor. Pokud Vaše stavební firma není schopna toto zajistit, náš autorizovaný pracovník je Vám k dispozici pro zajištění bezproblémového průběhu stavby přesně podle námi dodaných stavebních postupů.